jakość · zarządzanie jakością

Studia podyplomowe Zarządzanie jakością – Lista 52 kierunków

Odbycie studiów podyplomowych Zarządzanie jakością to bardzo dobry pomysł. Oprócz poszerzenia wiedzy, będziesz miał możliwość uzyskania dyplomu i certyfikatów.

Kiedy rozpoczynałam swoje studia podyplomowe Menedżer i auditor Systemu Zarządzania jakością o specjalności Lean Management w Szczecinie, byłam przekonana, że nie mam za dużego wyboru uczelni. Ale okazuje się, że miałam większy wybór niż myślałam… Specjalne strony z wyszukiwarkami studiów mają pełno nieaktualnych informacji, które ograniczyły mój wybór. Dlatego też wykonałam dla Ciebie ten spis.

Niektóre studia dotyczą stricte systemów zarządzania, inne mają sporo Leanu. Oczywiście, trzeba się wczytać w zakresy, bo jedne drugim nierówne. Jedne są klasyczne, stacjonarne, inne hybrydowe, jeszcze inne całkowicie przez Internet. Lecz, przede wszystkim zaobserwowałam, że dominują studia klasyczne, weekendowe.

Jeśli chodzi o ceny – znajdują się w przedziale od 3000 zł do 25 000 zł (MBA). Nie uwzględniłam opłat dodatkowych, np. wpisowe oraz dodatkowe płatności za wpłaty ratalne.

Gdzie możesz odbywać studia Zarządzanie jakością?

Studia podyplomowe zarządzanie inżynieria jakości

Musisz pamiętać, że ceny są podane w większości dla roku 2022/2023 i trzeba monitorować sytuację 🙂 Może być i tak, że jakiegoś kierunku nie odpalą, ze względu na niewystarczającą liczbę słuchaczy.

Mam nadzieję, że wyczerpałam temat!

Studia podyplomowe Zarządzanie jakością

Lista kierunków w całej Polsce

Spis został wykonany w podziale na województwa. Aby dotrzeć do poszczególnych kierunków, należy wejść w link. Otworzy się PDF w którym znajdziesz krótkie opisy poszczególnych kierunków studiów podyplonowych, wraz z odnośnikami do stron źródłowych.

Podsumowanie

Jak widzisz, wyszła całkiem pokaźna lista. Studia podyplomowe Zarządzanie jakością na pewno dadzą Ci w rozwoju więcej, niż samo czytanie książek branżowych, i rozwiniesz się szybciej. Starałam się, aby lista była jak najbardziej wyczerpująca i aktualna. Bez wątpienia godne uwagi są studia podyplomowe, gdzie istnieje możliwość nauki w 100% zdalnie. Myślałam, że jest ich mało, ale rzeczywistość okazała się inna. Studia podyplomowe są z zasady tańsze, niż odbywanie wielu kursów. Zatem życzę Ci powodzenia w dalszym rozwijaniu się 🙂

Obraz autorstwa Freepik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *